Między innymi o robótkach.......
wtorek, 22 stycznia 2008
Między drewienkami

Podczas szeroko zakrojonych porządków w mieszkaniu natrafiłam na szpatułki, pudełko i piórnik z serii "Gold Concept" DMC. U mnie ta metoda przechowywania nie sprawdziła się kompletnie dlatego też wysłałam je Svei u której te drobiazgi na pewno się nie zmarnują.

A ta uparta dziewczyna nie pozwoliła wykazać mi się w charakterze altruistki i w zamian wysłała mi "kilka" sesrwetek i "trochę" drewienek do decoupagu. Wydaje mi się, że inaczej rozumiemy słowo: "kilka" oto co znalazłam dzisiaj w paczce:

 

 

Svea - dziękuję Ci

 

I żeby nie wydawało Wam się, że łatwo zrobić zdjęcie w moim domu

czwartek, 17 stycznia 2008
Zmęczony kwadracik

Autentycznie- zmęczony.

Wydawało mi się, że będzie to kwadracik szybki, łatwy i przyjemny. I nie był- jakoś nie miałam do niego serca, wręcz mnie odrzucało. Po paru krzyżykach miałam ochotę rzucić robótką w stronę najciemniejszego kąta, takiego, do którego nawet ogoniasta nie zagląda. Nie wiem czemu- schemat nie nalezy do trudnych, wielkość haftu też nie powala na kolana.

Mimo wszystko w końcu jakoś go "zmęczyłam" - ale zadowolona z niego nie jestem, widać uczucia towarzyszące mi przy jego krzyżykowaniu przerzuciły się na gotowy wyrób

sobota, 05 stycznia 2008
Przyszłościowo
Przed Świętami zrobiłam kilka hafcików z myślą o kartkach z życzeniami dołączanymi do prezentów. Kartek już zrobić nie zdążyłam - hafciki spokojnie leżą sobie w szufladzie, najprawdopodobniej wykorzystam je dopiero w grudniu. Tym sposobem mam już część Bożonarodzeniowych robótek
 
czwartek, 03 stycznia 2008
Roczek

 

Właśnie dzisiaj mój blog świętuje pierwszą rocznicę "narodzin". Nawet nie wiem kiedy ten rok minął- przecież dopiero co, z duszą na ramieniu, publikowałam pierwszy wpis.

 

Dziękuję Wam- za to, że zaglądacie, komentujecie, doradzacie, za wszystkie pozytywne myśli i energię dopingującą mnie do dalszych prac i kolejnych wpisów.

Specjalnie dla Was dwa torty - tradycyjny i "maniakalny":