Między innymi o robótkach.......
Blog > Komentarze do wpisu
Isabella

Równy miesiąc minął od poprzedniego wpisu - ma się to tempo żółwia na lodowisku, nie ma to tamto.

A Izka skończona już dawno, raz nawet udało mi się ją założyć (potem przyszło ochłodzenie i bagatelka, jakieś 13-15 stopni w zakładzie pracy - w piątek już były ciepłe kaloryfery, akurat jak za oknem słońce i temperatura powietrza w okolicach 20).

Czekała tylko na obfocenie (brak własnego, prywatnego fotografa pod ręką to tragedia - o ile coś w rodzaju prywatnego fotografa posiadam, to na pewno nie można go/jej nazwać podręcznym).

No ale doczekała się - upadła tylko koncepcja focenia w plenerze.

 

 Bluzka powstała z Glorii Aniluxu, druty 3,5 mm. Robiłam według "przepisu" na rozmiar S - wyszła akurat "emeczka". Schemat dostępny tutaj.

 

Uwaga!! Jestem zadowolona! Ostatnio coraz częściej jestem zadowolona ze swoich dzianych robótek, baaaaa - nawet je noszę - dziwne, prawda? Może nauczyłam się w końcu wybierać właściwe modele? Czort wie - grunt, że jestem zadowolona z mentalnej przemiany.

 

Może stuknęło mi 7 lat? Człowiek ponoć co 7 lat się zmienia - może właśnie moje 7 lat minęło - bać się czy cieszyć?

 


 

niedziela, 28 września 2008, jalucille

Polecane wpisy

  • Update

    Jestem, jestem - nie lenię się, nie zasypało mnie, najazd oficjeli NATO nie odciął mnie od sieci (kilku notabli więc oczywiście trzeba zamknąć, na całe trzy dni

  • Mam, mam, mam, mam!

    Mam! I cieszę się jak dziecko. Co tam dziecko! Jak kitek wpuszczony do ptasiego inkubatora! Bo dzisiaj Pan Listonosz (generalnie najlepszy listonosz pod słońcem

  • I znowu wip

    Z jakiegoś dziwnego powodu, wydawało mi się kiedyś, że przecież wystarczy jedna rozbabrana robótka na raz. Skąd u licha wzięło mi się takie niedorzeczne wyobraż

Komentarze
2008/09/28 16:07:26
A mnie najbardziej podobają się te dziurki na dole :-)
Kiedy ja pojmę, o co w ażurach chodzi...
-
persjanka
2008/09/28 21:38:48
gratuluje koljnych siodmych urodzin...:)bluzeczka urocza a najbardziej podoba mi sie ten dekold...i jego wykonczenie..pozdrawiam ania
-
anna_1503
2008/09/29 10:45:43
Aniu, bluzeczka śliczna i bardzo ładnie w niej wyglądasz. Ale i tak najbardziej podoba mi się ta radość w Twoich oczach. :))) Ściskam mocno!
-
2008/10/04 20:47:39
Śliczna bluzka - powtórzę za Persjanką - dekolt uroczy. A Ty wyglądasz przepięknie kiedy tak się uśmiechasz. Śliczne zdjęcie!


Anka
-
2008/10/05 10:43:02
Dzięki dziewczyny, aż się zarumieniałam

maroccanmint - spokojnie, ażury nie gryzą i wcale nie są takie trudne

Aniu, hrabino - to co mam się śmiać ile wlezie ;)))
-
2008/10/08 18:56:11
Tak, śmiej się ile wlezie!

Ściągnęłam od Ciebie ten projekt i juz zaczełam drutować Isabella. Ciekawe czy mi tak ładnie wyjdzie


Anka