Między innymi o robótkach.......
Blog > Komentarze do wpisu
Przerywnik od przerywnika

Tonę w przerywnikach od przerywnika. A w kolejce czeka mnóstwo innych technik, powoli kończą mi się robótkowe koszyczki, tamborki skończyły się już dawno. Tak dużo planów, tak mało czasu.... A lista robótek, które koniecznie muszę zacząć i to koniecznie, ale to koniecznie teraz-zaraz niepokojąco się wydłuża.

 

Niedawno skończyłam kwadracik, jest on przeznaczony na szczególną kołderkę, nie dla projektu "Za jeden uśmiech". A co to będzie za kołderka? - o tym na razie cicho sza. Dodam tylko, że powstaną trzy takie kołderki i na wszystkie mam do wyszycia co najmniej jeden kwadracik.

 Pierwszy powstał słonik Elliot - na obrazku, zatytułowanym "Flower for you", kładzie kres plotkom, że jakoby słonie boją się myszy. Moi drodzy - nie boją się, ale wręcz przeciwnie - darzą sporą dawką sympatii, co zresztą widać na załączonym obrazku.

 

 

Aż chciałoby się zakrzyknąć: "Wiwat przyjaźń słoniomysia!". Nie da się ukryć - słonik Elliot jest nader sympatycznym stworzonkiem.

poniedziałek, 28 lipca 2008, jalucille

Polecane wpisy

  • Słodkie lenistwo

    Echhhhhhhhhhhhhhh - jak ja mu zazdroszczę. Wygrzewa się we wrześniowym słoneczku, na około zapach świeżych jabłek - tylko siegnąć łapką i już można wbić zęby w

  • Zaraz będzie deszcz… Jeśli już nie pada.

    Jeśli gdziekolwiek w Stumilowym lesie pada, to pada na pewno nad miejscem gdzie siedzi Kłapouchy - taki już los tego biedaka, że jego pesymizm zawsze ściąga to,

  • Gdzie nie spojrzę wszędzie suknia

    Suknia cesarzowej zacznie mi się śnić po nocach. Tyle dłubania, dziubdziania i cały czas suknia - wszędzie suknia. Niedługo otworzę lodówkę, a tam co? Suknia...

Komentarze
2008/07/28 20:56:00
Przerywnik śliczniutki, a ten do przerywnika też słodziutki.
Pozdrawiam ciepło.
-
aggaw73
2008/07/29 08:41:01
Skąd ja znam te przerywniki w przerwach od przerywników... A swoją drogą bardzo piękny i słodziutki jest ten Twój przerywnik :-)
-
haneczka814
2008/07/30 08:39:36
słodki :)
-
2008/07/31 09:01:51
jest słodki pozdrawiam
-
Gość: karomatal, *.w83-195.abo.wanadoo.fr
2009/07/15 01:20:54
trs joli