Między innymi o robótkach.......
Blog > Komentarze do wpisu
Na Tobiaszową kołderkę

Tobiasz jest dzieckiem autystycznym. Do projektu "Kołderki za jeden uśmiech" zgłosili go rodzice. Prosili aby na kołderce dla syna znalazły się zwierzęta - konkretne zwierzęta. Będą na niej: żyrafa, tygrys, ryba, miś, ślimak., ptaszek, pies, sowa, dżdżwonica, koń, ośmiornica i żółw. Każde ma powód, żeby znaleźć się na jego kołderce.

Na moim tamborku zagościł pies - bo jak napisali rodzice "jest najwierniejszym przyjacielem człowieka. Tobiasz uczestniczy w dogoterapii z różnymi psami, która mu bardzo pomaga.
Nauczył się dawać jeść i pić psu i uczy się wyprowadzać psa na spacer.
Czekamy w domu na pojawienie się naszego nowego przyjaciela. Wiemy, że
to jest odpowiedzialna decyzja, której jeszcze nie podjęliśmy".

Mój psiak jest wyjątkowo pociesznym przedstawiecielem swojego gatunku. Najwyraźniej dopiero co skonczył odprężającą kąpiel bo stoi w kałuży wody i uroczych kapciuszkach na łapach.

Wczoraj wieczorem prezentował się tak:

niedziela, 02 grudnia 2007, jalucille

Polecane wpisy

  • Słodkie lenistwo

    Echhhhhhhhhhhhhhh - jak ja mu zazdroszczę. Wygrzewa się we wrześniowym słoneczku, na około zapach świeżych jabłek - tylko siegnąć łapką i już można wbić zęby w

  • Zaraz będzie deszcz… Jeśli już nie pada.

    Jeśli gdziekolwiek w Stumilowym lesie pada, to pada na pewno nad miejscem gdzie siedzi Kłapouchy - taki już los tego biedaka, że jego pesymizm zawsze ściąga to,

  • Przerywnik od przerywnika

    Tonę w przerywnikach od przerywnika. A w kolejce czeka mnóstwo innych technik, powoli kończą mi się robótkowe koszyczki, tamborki skończyły się już dawno. Tak d

Komentarze
2007/12/02 14:08:24
kobieto

jesteś szlachetną osobą, robiąc kołderkowe kwadraty ;)

dostałam od Ciebie list, dziękuję za gwiazdeczki, schematy przydadzą się na bank

pozdrawiam Cię
AgA
-
2007/12/03 19:41:18
tak trzymaj wiesz po co żyjesz, świat który sobie stwarzasz jest piękny - fajnie, że tacy ludzie są na świecie i ja ich znam :-) :-)
-
2007/12/03 21:43:54
Dziewczyny - to piękne co obie napisałyście.
Ale z tą dobrocią to bez przesady - robię to co lubię, sprawia mi to przyjemność - nie wiem czy to altruizm czy wręcz przeciwnie egoizm.