Między innymi o robótkach.......
Blog > Komentarze do wpisu
Nowa mania?

Naoglądałam się śliczności, namacałam, nawzdychałam i zamarzyłam, żeby robić "decoupagowe" cudeńka. A jak już zaczynać to na całego. Na razie mocno ucierpiał mój portfel - kupiłam mnóstwo dekupażowych akcesoriów, bo przeciez nie mogłam dopuścić do sytuacji, że mi czegoś zabraknie. Teraz nie mam wyjścia - technika po prostu MUSI mi się spodobać!

 

Mam nadzieję, że uda mi się zrobić chociaż jedno jajko przed niedzielą - oczywiście tą niedzielą.

środa, 04 kwietnia 2007, jalucille

Polecane wpisy

  • Zapachniało magnoliami

    Oj zapachniało! A to wszystko za sprawą magnoliowego talerza, zrobionego w prezencie dla jednej z moich cioć (konkretnie talerz zamówiła moja prywatna, osobista

  • Imieninowe dekupki

    Czerwiec obrodził w imieniny - nie moje niestety. A jak imieniny, to prezenty. A jak tu jakiś prezent zrobić, skoro z czasem krótko, a i z ochotą nienajlepiej?

  • Wiosenne domu przystrajanie

    WIosna w pełni, a więc najwyższa pora na wymianę domowych ozdób na wiosenne, a te trzeba było najpierw zrobić - no to zrobiłam:  

Komentarze
2007/04/04 18:52:59
oj napewno uda ci się piękne "decoupagowe" cudeńka, czekam na efekty twojej pracy
-
2007/04/05 09:10:27
No to ja jako decoupage'owa wyjadaczka pochwalę zakupy - kupiłaś najlepszy na swiecie klej do decu - Haftgrund. Widze też papier w baletniczki, który i ja mam. Gąbeczki pewnie wkrótce wymienisz na zwykłe gąbkowe zmywaczki, lakier na zwykły akrylowy ze sklepu budowlanego, ale skoro masz już tyle materiałów, to jajko na pewno powstanie przed niedzielą:)